Dom Opieki Nestor

Dom Seniora NESTOR to placówka przeznaczona do całodobowej opieki nad osobami starszymi. 20-letnie doświadczenie sprawia, że gwarantujemy najwyższą jakość obsługi. Nasz dom to miejsce pachnące zupą i domowym ciastem, w którym życzliwość i serdeczność są najważniejsze, a z troskami dnia codziennego nikt nie jest pozostawiony sam sobie. Zapewniamy możliwość aktywnego spędzania czasu w miłej, domowej atmosferze.

Doświadczenie i empatia personelu

Naszym Pensjonariuszom zapewniamy zarówno przyjazną, domową atmosferę, jak i pełną, specjalistyczną opiekę medyczną odpowiadającą na zapotrzebowanie osób w wieku dojrzałym.

Doświadczony, i starannie wyselekcjonowany personel doskonale rozumie Seniorów, ich potrzeby i wymagania. Staramy się, aby każdy z naszych Podopiecznych czuł się u nas komfortowo i bezpiecznie. Dbamy szczególnie o tworzenie atmosfery wzajemnego szacunku i należytej uwagi.

Opiekę nad osobami starszymi sprawujemy na podstawie stosownych zezwoleń wydanych przez odpowiednie organy.

Komfortowe warunki. Okolica domu

Budynek oddany do użytku w 2014 roku zapewnia Pensjonariuszom komfortowe warunki pobytu, czystość, wygodę i możliwość relaksu wśród ludzi empatycznych, skupionych na pomocy drugiemu człowiekowi.

Dom Opieki to budynek jednopiętrowy, wybudowany bez barier architektonicznych (progów, schodów, wąskich przejść). Obiekt postawiono na przestronnej działce z dużym, zadbanym ogrodem, gdzie przewidziano alejki do bezpiecznego spacerowania i odpoczynku dla Seniorów. Ciche sąsiedztwo oraz położenie wśród pól sprawiają, że nasz dom opieki docenią szczególnie Pensjonariusze preferujący spokój i sielankowy nastrój wiejskiego życia. Obok domu jest piękna drewniana kapliczka.

Budynek

Dom Opieki Nestor to budynek parterowy pozbawiony barier architektonicznych. Zaprojektowany został z myślą o wygodzie seniorów. Dom seniora ma jasne wnętrza, przestronne korytarze i estetyczne wyposażenie.

Naszym podopiecznym zapewniamy:

  • duże, widne pokoje – jedno, dwu i trzyosobowe
  • wszystkie pokoje z łazienkami
  • szerokie, przestronne korytarze
  • dużą jadalnię i pokój dzienny
  • smaczną dietę
  • gabinet lekarski
  • gabinet rehabilitacyjny
  • gabinet zabiegowy
  • pokój kąpielowy dla osób leżących lub niepełnosprawnych.

Nasz dom zlokalizowany jest w Wojszczycach w odległości ok. 40 km od Warszawy. Bliskość stolicy i jednoczesne położenie w cichym i przyjaznym osobom starszym miejscu to gwarancja komfortu zarówno dla Pensjonariuszy, jak i ich bliskich.

Dieta

Oferujemy 5 posiłków z uwzględnieniem diet. Napoje dostępne są przez całą dobę.

Proponujemy smaczną i zdrową kuchnię prowadzoną przez kucharzy gotujących według zaleceń dietetycznych właściwych dla naszych podopiecznych.

Bogactwo warzyw i owoców z lokalnych gospodarstw sprawia, że oferujemy urozmaiconą dietę.

Masz pytania związane z Naszym domem opieki? Zadzwoń lub skorzystaj z formularza dostępnego na stronie. Z przyjemnością odpowiemy na Twoje wszystkie pytania i rozwiejemy wątpliwości. Zapraszamy –  602 124 256!